DX100-4T2200Q Variable Frequency Drive DX100 220.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Simphoenix |
| Series | DX100 |
| sku | DX100-4T2200Q |
| Main Power | 220.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Сurrent | 420 A |
| Maximum output frequency | 0.00-1000.00Hz Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Number of discrete inputs | 6 |
| Number/type of analog outputs | 2 channels 0~10V |
| Number of discrete (transistor) outputs | 2 |
| ModBus RTU protocol | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 220.0kW 3x380 ( DX100-4T2200Q )
Product Reviews
2Олег Дмитрович
купували Simphoenix DX100 на 220 кіловат для конвеєра на виробництві. вже декілька місяців крутить, без нарікань. з нашими 380 В працює норм. брали такий потужний, бо навантаження бувають значні. не переплачували за бренд, але якість пристрою на ділі виявилась високою для своєї ціни. для великих двигунів як раз. поки всім задоволені
Сергій Петрович
Ставили цей частотник Simphoenix DX100 на 220 кВт для нашого компресора. Працює з трифазною мережею 380 В. Що сподобалось, є вбудований ЕМС-фільтр, це для нас важливо, бо чутливе обладнання в цеху. По керуванню, є скалярний і векторний без енкодера режими, це дає гнучкість. Інтегрували його по Modbus RTU до нашої системи АСУ ТП, все без проблем підхопилось. Західних дискретних входів 6 штук вистачило з головою, аналогових виходів 2, цифрові виходи теж 2. Максимальна частота до 1000 Гц теж запас хороший, хоча на компресорі таке не треба. Поки політ нормальний, потужність видає стабільно.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR DX100-4T2200Q GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |