6SL3210-1PH22-7UL0 Variable Frequency Drive Sinamics G120 22.0kW 3-ф/500B
sku: 6SL3210-1PH22-7UL0
Клікніть для збільшення
Siemens
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Siemens
Series: Sinamics G120
Supply input: 3-ф/500B V
Сurrent: 27 A
IP protection level: IP
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Siemens
Series Sinamics G120
sku 6SL3210-1PH22-7UL0
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3-ф/500B V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 27 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 472 mm
Width 200 mm
Depth 237 mm
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR 6SL3210-1PH22-7UL0 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2MS300GD27FR-FAltivar 610
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Сurrent, A434945470
IP protection level20IP202020
Hybrid Power (AC/DC-Solar)00000
Remote Control00001
This page contains information about Variable Frequency Drive Sinamics G120 22.0kW 3-ф/500B ( 6SL3210-1PH22-7UL0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 6SL3210-1PH22-7UL0, series Sinamics G120 from manufacturer Siemens . Buy 6SL32101PH227UL0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 6SL3210-1PH22-7UL0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 6SL3210-1PH22-7UL0