6SE6420-2UD24-0BA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 420 4.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 420 |
| sku | 6SE6420-2UD24-0BA1 |
| Main Power | 4.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 10.2 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 420 4.0kW 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD24-0BA1 )
Product Reviews
1Микола, інженер АСУТП
Брали цей частотник Siemens MicroMaster 420 на 4кВт для модернізації старої насосної станції. Що сказати, Siemens є Siemens, надійність відчувається. Потужність 4.0кВт, три фази по 380В — для нашого насоса якраз. Особливо порадував ПІД-регулятор, допоміг стабілізувати тиск в системі дуже точно. Векторне керування без енкодера теж дає непогану динаміку, там де треба. Вбудований ЕМС-фільтр — це вже стандарт, але все одно приємно, не треба колхозити зовнішній. Налаштовується досить логічно, правда, з MicroMaster вже працювали, тому проблем не виникло. Стоїть вже кілька місяців, працює без зауважень, движок крутить як треба. Надійна річ для промисловості.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6420-2UD24-0BA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |