MC07B0220-503-4-03 Variable Frequency Drive MC07 22.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: MC07B0220-503-4-03
Series: MC07
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 46 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand SEW
Series MC07
sku MC07B0220-503-4-03
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 46 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 22.0kW 3-ф/380 ( MC07B0220-503-4-03 )
Product Reviews
2
Ігор П.
Олексій В.
SIMILAR MC07B0220-503-4-03 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive MC07 22.0kW 3-ф/380 ( MC07B0220-503-4-03 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MC07B0220-503-4-03, series MC07 from manufacturer SEW . Buy MC07B0220503403 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MC07B0220-503-4-03 only high quality at affordable prices. Guarantee. MC07B0220-503-4-03