MC07B0040-5A3-4-00 Variable Frequency Drive MC07 4.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: MC07B0040-5A3-4-00
Series: MC07
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 9.5 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand SEW
Series MC07
sku MC07B0040-5A3-4-00
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 9.5 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 4.0kW 3-ф/380 ( MC07B0040-5A3-4-00 )
Product Reviews
2
Олег К.
Андрій Іванович
SIMILAR MC07B0040-5A3-4-00 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive MC07 4.0kW 3-ф/380 ( MC07B0040-5A3-4-00 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MC07B0040-5A3-4-00, series MC07 from manufacturer SEW . Buy MC07B00405A3400 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MC07B0040-5A3-4-00 only high quality at affordable prices. Guarantee. MC07B0040-5A3-4-00