ATV12H075M2 Variable Frequency Drive Altivar 12 0.7kW 1-ф/220
Є в наявності
sku: ATV12H075M2
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 12
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 4.2 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Schneider Electric
Series Altivar 12
sku ATV12H075M2
Main Power 0.75 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 4.2 A
Maximum output frequency 400 Hz