ATV950U75N4E Variable Frequency Drive Altivar 950 7.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV950U75N4E
Series: Altivar 950
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 16,5 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 950
sku ATV950U75N4E
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 16,5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 13,7 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 678 mm
Width 264 mm
Depth 300 mm
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 950 7.5kW 3-ф/380 ( ATV950U75N4E )
Product Reviews
2
Ольга М.
Сергій К.
SIMILAR ATV950U75N4E GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 950 7.5kW 3-ф/380 ( ATV950U75N4E ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV950U75N4E, series Altivar 950 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV950U75N4E and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV950U75N4E only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV950U75N4E