ATV650U40N4 Variable Frequency Drive Altivar 650 4.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV650U40N4
Series: Altivar 650
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 9,3 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Schneider Electric
Series Altivar 650
sku ATV650U40N4
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 9,3 A
Maximum output frequency 500 Hz
EMC filter Available
Height 678 mm
Width 264 mm
Depth 272 mm
Product Reviews
1
Ігор С.
SIMILAR ATV650U40N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 650 4.0kW 3-ф/380 ( ATV650U40N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV650U40N4, series Altivar 650 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV650U40N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV650U40N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV650U40N4