ATV650D45N4 Variable Frequency Drive Altivar 650 45.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV650D45N4
Series: Altivar 650
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 88 A
Series Altivar 650
sku ATV650D45N4
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 88 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 50 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 910 mm
Width 290 mm
Depth 340 mm
1
Андрій Коваленко
Взяли цей частотник Altivar 650 на 45 кВт для модернізації лінії на виробництві. Що сказати, Schneider Electric тримає марку. Зразу видно, що це не бюджетний варіант. Корпус міцний, IP55, можна не переживати за пил чи вологу в цеху. Інтеграція пройшла досить легко, бо є і Ethernet TCP/IP, і Modbus RTU, це дуже зручно для підключення до нашої SCADA системи. Порадував вбудований PID-регулятор, для наших насосів те що треба, стабільно тримає тиск. 88 А номінального струму, під наші двигуни якраз підійшло. Габарити немаленькі, але для такої потужності це очікувано, 910 на 290 на 340 мм. Вага 50 кг, але це ж промислове обладнання. Клеми зручні, все підключилось без проблем. Загалом, дуже задоволені функціоналом і надійністю.
SIMILAR ATV650D45N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 650 45.0kW 3-ф/380 ( ATV650D45N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV650D45N4, series Altivar 650 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV650D45N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV650D45N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV650D45N4