ATV630D45N4 Variable Frequency Drive Altivar 630 45.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV630D45N4
Series: Altivar 630
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 88 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Schneider Electric
Series Altivar 630
sku ATV630D45N4
Main Power 45 kW variable frequency drives
In Second Power mode 45.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 88 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 28,7 kg
IP protection level IP21
EMC filter Available
Height 637 mm
Width 226 mm
Depth 271 mm
Product Reviews
1
Олег, інженер АСУТП
SIMILAR ATV630D45N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 630 45.0kW 3-ф/380 ( ATV630D45N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV630D45N4, series Altivar 630 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV630D45N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV630D45N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV630D45N4