ATV630D22N4 Variable Frequency Drive Altivar 630 22.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 630 |
| sku | ATV630D22N4 |
| Main Power | 22.0 kW |
| In Second Power mode | 30.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 46,3 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 14,3 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 546 mm |
| Width | 211 mm |
| Depth | 232 mm |
| Braking module | No |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 630 22.0kW 3-ф/380 ( ATV630D22N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Product Reviews
1Сергій К.
Поставили цей частотник Altivar 630 на 22 кВт для керування насосною станцією на виробництві. Що скажу, Schneider тримає марку. З його 3-фазним живленням на 380В і виходом 46.3А видає стабільну роботу движка. Особливо порадувала наявність ПІД-регулятора — це значно спрощує підтримку потрібного тиску без зайвих коливань. Є і скалярне, і векторне керування без датчика, що дає гнучкість в налаштуваннях. Вбудований EMC фільтр допоміг уникнути проблем із наводками. Комунікаційні можливості теж на рівні: Modbus RTU вже є, а за потреби можна розширити Bacnet чи Ethernet TCP/IP для інтеграції в АСУТП. Корпус з IP21 для нашої шафи теж норм. Це, звичайно, не бюджетний варіант, але коли потрібна надійність і функціонал, то він повністю себе відпрацьовує.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV630D22N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |