ATV320U07N4B Variable Frequency Drive Altivar 320 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 320 |
| sku | ATV320U07N4B |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 2.3 A |
| Maximum output frequency | 600 Hz |
| Product weight | 2.60 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 325 mm |
| Width | 45 mm |
| Depth | 245 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 320 0.7kW 3-ф/380 ( ATV320U07N4B )
Product Reviews
1Володимир, електрик
Взяли цей частотник Schneider Altivar 320 на 0.7кВт для невеликого конвеєра. Що сказати, Schneider є Schneider — надійність тут на першому місці. Зразу сподобалось, що він вузенький, всього 45мм шириною, в шафі місця небагато займає. Пусконаладка пройшла без проблем, всі клеми доступні, вбудований потенціометр дуже доречний для швидкого налаштування швидкості. І те, що фільтр ЕМС вже стоїть, також плюс, не треба окремо думати. Зв'язались з ним по Modbus RTU без проблем. Для такої потужності 0.7 кВт такий функціонал це дуже добре. Є і гальмівний модуль, якщо треба швидка зупинка. Класно, що є можливість підключити різні датчики, до 3 аналогових входів, нам якраз треба було.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV320U07N4B GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |