ATV312HU75N4B Variable Frequency Drive Altivar 312 7.5kW 3-ф/380
sku: ATV312HU75N4B
Series: Altivar 312
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 17 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU75N4B
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 17 A
Maximum output frequency 500 Hz