ATV312HU55N4 Variable Frequency Drive Altivar 312 5.5kW 3-ф/380
sku: ATV312HU55N4
Series: Altivar 312
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 14.3 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU55N4
Main Power 5.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 14.3 A
Maximum output frequency 500 Hz