ATV312HU40N4B Variable Frequency Drive Altivar 312 4.0kW 3-ф/380
sku: ATV312HU40N4B
Series: Altivar 312
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 9.5 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU40N4B
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 9.5 A
Maximum output frequency 500 Hz