ATV312HU11M3 Variable Frequency Drive Altivar 312 1.1kW 3-ф/220
sku: ATV312HU11M3
Series: Altivar 312
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 6.9 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU11M3
Main Power 1.1 kW
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 6.9 A
Maximum output frequency 500 Hz