ATV212WU40N4 Variable Frequency Drive Altivar 212 4.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV212WU40N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 212
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 9.1 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 212
sku ATV212WU40N4
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 9.1 A
Maximum output frequency 200 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Braking module No
Inbuilt PLC No
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel Несъемная
Extention programming panel VW3A1101
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 212 4.0kW 3-ф/380 ( ATV212WU40N4 )
Product Reviews
2
Оксана П.
Для нового об'єкта шукали надійні частотні перетворювачі, зупинились на Schneider Altivar 212. Це перевірений бренд, з яким маємо досвід роботи ще з 2000-х. 4.0кВт на три фази 380В — це стандартне рішення для наших завдань. Щодо самого магазину, то тут все було ок: швидка обробка замовлення, надали всі необхідні документи для бухгалтерії. Доставка Новою Поштою теж без нарікань. Приємно працювати з постачальником, який розуміє потреби бізнесу)
Сергій К.
Давно працюємо зі Schneider Electric, і Altivar 212 4.0кВт підтверджує їхню репутацію. Цей частотник поставили на вентиляційну установку, де треба було точно тримати тиск. ПІД-регулятор працює відмінно, без перерегулювання. Сподобалось, що є і скалярний, і векторний режими – для наших движків 3х380В це якраз те, що треба. По RS485 інтеграція в систему диспетчеризації пройшла без проблем. Входи/виходи теж гнучкі, підключив всі потрібні датчики і реле. Надійний ПЧ, поставив і забув.
SIMILAR ATV212WU40N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 212 4.0kW 3-ф/380 ( ATV212WU40N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV212WU40N4, series Altivar 212 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV212WU40N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV212WU40N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV212WU40N4