ATV12HU22M3 Variable Frequency Drive Altivar 12 2.2kW 3-ф/220
sku: ATV12HU22M3
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 12
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 10 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Schneider Electric
Series Altivar 12
sku ATV12HU22M3
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 10 A
Maximum output frequency 400 Hz