PEDROLLO4825 Drainage-fecal pump Pedrollo BCM 10/50
sku: PEDROLLO4825
Reference price
45 548 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO4825 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| max_napor | 12 |
| Mass | 7 kg |
| Nipple diameter | 2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 431 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Pedrollo BCM 10/50 ( PEDROLLO4825 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO4825, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO4825
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO4825 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO4825