PEDROLLO4797 Drainage-fecal pump Pedrollo Top Vortex
sku: PEDROLLO4797
Reference price
10 094 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO4797 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,37 kW |
| max_napor | 7 |
| Mass | 5,1 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 288 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Pedrollo Top Vortex ( PEDROLLO4797 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO4797, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO4797
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO4797 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO4797