PEDROLLO4534 Drainage pump Pedrollo Top 2
sku: PEDROLLO4534
Reference price
12 843 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO4534 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,37 kW |
| max_napor | 9 |
| Mass | 5,2 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 40 °С |
| Height | 257 mm |
| Width | 152 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump Pedrollo Top 2 ( PEDROLLO4534 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO4534, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO4534
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO4534 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO4534