PEDROLLO4327 Pedrollo JSWM 1AX-24-CL pumping station
sku: PEDROLLO4327
Reference price
18 631 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO4327 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,6 kW |
| max_napor | 47 |
| Mass | 17,6 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 350 mm |
| Width | 280 mm |
| Depth | 175 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
Pedrollo JSWM 1AX-24-CL pumping station ( PEDROLLO4327 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO4327, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO4327
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO4327 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO4327