PEDROLLO2853 Surface pump Pedrollo JSW 2A
sku: PEDROLLO2853
Reference price
23 069 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220/380 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO2853 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220/380 V |
| Power | 1,1 kW |
| Mass | 14,3 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 201 mm |
| Width | 388 mm |
| Depth | 180 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump Pedrollo JSW 2A ( PEDROLLO2853 )
This page contains information about
Surface pump Pedrollo JSW 2A ( PEDROLLO2853 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO2853, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO2853
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO2853 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO2853