PEDROLLO2844 Surface pump PEDROLLO 4CPm 100E
sku: PEDROLLO2844
Reference price
14 907 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO2844 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| Mass | 13,7 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 191 mm |
| Width | 158 mm |
| Depth | 378 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump PEDROLLO 4CPm 100E ( PEDROLLO2844 )
This page contains information about
Surface pump PEDROLLO 4CPm 100E ( PEDROLLO2844 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO2844, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO2844
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO2844 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO2844