SV075IG5A-4 Variable Frequency Drive iG5A 7.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SV075IG5A-4
brand: LS
Series: iG5A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 16 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand LS
Series iG5A
sku SV075IG5A-4
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 16 A
Maximum output frequency 400 Hz
EMC filter Option
Braking module Available
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel Несъемная
Maximum number of fixed speeds 8
Number/type of analog inputs 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA)
Documentation. Variable Frequency Drive iG5A 7.5kW 3-ф/380 ( SV075IG5A-4 )
Product Reviews
2
Олег (власник майстерні)
Сергій, інженер-налагоджувальник
Цей частотник LS iG5A на 7.5 кВт 380В став у нас на виробництві для керування двигуном на одній з ліній. Модель SV075IG5A-4. Що тут сказати, для таких задач - відмінний ПЧ. Вбудований гальмівний модуль виручає, не треба додаткових витрат. Функціонал достойний: є ПИД-регулятор, векторне управління без зворотного зв'язку, скаляр. Максимальна частота 400 Гц теж норм. По входах маємо два аналогових (0-10В та 0(4)-20мА) і вісім дискретних – цього цілком вистачає для підключення до системи. Зв'язок по RS485 (Modbus RTU) налаштували швидко. Продуктивність двигуна стала контрольованою, перевантажень немає. Для своєї цінової категорії відпрацьовує на всі сто. LS як завжди, робить доступні та функціональні рішення.
SIMILAR SV075IG5A-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive iG5A 7.5kW 3-ф/380 ( SV075IG5A-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SV075IG5A-4, series iG5A from manufacturer LS . Buy SV075IG5A4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SV075IG5A-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. SV075IG5A-4