GD350-280G-6 INVT frequency inverter GD350-280G-6
sku: GD350-280G-6
Є в наявності
636 109 UAH
brand: INVT
Series: GD350
Supply input: 3x660 V
Сurrent: 0 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): 0
Remote Control: 0
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| brand | INVT |
| Series | GD350 |
| sku | GD350-280G-6 |
| Main Power | 280.0 kW |
| Supply input | 3x660 V |
| Supply output | 3x660 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. INVT frequency inverter GD350-280G-6 ( GD350-280G-6 )
SIMILAR GD350-280G-6 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Veichi | Veichi | Veichi | Simphoenix | INVT |
| Series | AC310 | AC310 | AC70 | DX100 | GD200A |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 510 | 510 | 510 | 535 | 530 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
This page contains information about
INVT frequency inverter GD350-280G-6 ( GD350-280G-6 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for GD350-280G-6, series GD350 from manufacturer INVT
.
Buy GD350280G6
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
GD350-280G-6 only high quality at affordable prices. Guarantee.
GD350-280G-6