CHV180-037G-4 Variable Frequency Drive CHV180 37.0kW 3-ф/380
sku: CHV180-037G-4
Series: CHV180
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 75 A
Series CHV180
sku CHV180-037G-4
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 75 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHV180 37.0kW 3-ф/380 ( CHV180-037G-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHV180-037G-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHV180 37.0kW 3-ф/380 ( CHV180-037G-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHV180-037G-4, series CHV180 from manufacturer INVT . Buy CHV180037G4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHV180-037G-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHV180-037G-4