CHF100A-0R7G-4 Variable Frequency Drive CHF100A 0.7kW 3-ф/380
sku: CHF100A-0R7G-4
brand: INVT
Series: CHF100A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 2.5 A
brand INVT
Series CHF100A
sku CHF100A-0R7G-4
Main Power 0.75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 2.5 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHF100A 0.7kW 3-ф/380 ( CHF100A-0R7G-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHF100A-0R7G-4 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsMitsubishi ElectricSchneider ElectricVeichi
SeriesMicro Drive FC51VFD-ELFR-DAltivar 12AC01
Supply input, V1x2201x2201x2201x2201x220
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHF100A 0.7kW 3-ф/380 ( CHF100A-0R7G-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHF100A-0R7G-4, series CHF100A from manufacturer INVT . Buy CHF100A0R7G4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHF100A-0R7G-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHF100A-0R7G-4