CHF100A-030G-037P-4 Variable Frequency Drive CHF100A 30.0kW 3-ф/380
sku: CHF100A-030G-037P-4
brand: INVT
Series: CHF100A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 60 A
brand INVT
Series CHF100A
sku CHF100A-030G-037P-4
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 60 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHF100A 30.0kW 3-ф/380 ( CHF100A-030G-037P-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHF100A-030G-037P-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHF100A 30.0kW 3-ф/380 ( CHF100A-030G-037P-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHF100A-030G-037P-4, series CHF100A from manufacturer INVT . Buy CHF100A030G037P4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHF100A-030G-037P-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHF100A-030G-037P-4