CHF100-037G-045P-4 Variable Frequency Drive CHF100 45.0kW 3-ф/380
sku: CHF100-037G-045P-4
brand: INVT
Series: CHF100
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 0 A
brand INVT
Series CHF100
sku CHF100-037G-045P-4
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHF100 45.0kW 3-ф/380 ( CHF100-037G-045P-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHF100-037G-045P-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHF100 45.0kW 3-ф/380 ( CHF100-037G-045P-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHF100-037G-045P-4, series CHF100 from manufacturer INVT . Buy CHF100037G045P4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHF100-037G-045P-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHF100-037G-045P-4