CHF100-022G-030P-4 Variable Frequency Drive CHF100 30.0kW 3-ф/380
sku: CHF100-022G-030P-4
Клікніть для збільшення
INVT
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: INVT
Series: CHF100
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 0 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand INVT
Series CHF100
sku CHF100-022G-030P-4
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
EMC filter Available
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Maximum number of fixed speeds 0
Number of discrete inputs 0
Number of discrete (transistor) outputs 0
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHF100 30.0kW 3-ф/380 ( CHF100-022G-030P-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHF100-022G-030P-4 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsMitsubishi ElectricSchneider ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELFR-DAltivar 310AC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHF100 30.0kW 3-ф/380 ( CHF100-022G-030P-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHF100-022G-030P-4, series CHF100 from manufacturer INVT . Buy CHF100022G030P4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHF100-022G-030P-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHF100-022G-030P-4