WJ200-040HF Variable Frequency Drive WJ200 4.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: WJ200-040HF
Series: WJ200
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 11.1 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Hitachi
Series WJ200
sku WJ200-040HF
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 11.1 A
Number of discrete inputs 7
Documentation. Variable Frequency Drive WJ200 4.0kW 3-ф/380 ( WJ200-040HF )
Product Reviews
1
Олег К.
SIMILAR WJ200-040HF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive WJ200 4.0kW 3-ф/380 ( WJ200-040HF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for WJ200-040HF, series WJ200 from manufacturer Hitachi . Buy WJ200040HF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy WJ200-040HF only high quality at affordable prices. Guarantee. WJ200-040HF