SJ700B-1320HFF Variable Frequency Drive SJ700 132.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Hitachi |
| Series | SJ700 |
| sku | SJ700B-1320HFF |
| Main Power | 132.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 230 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 740 mm |
| Width | 480 mm |
| Depth | 270 mm |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | опция |
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 132.0kW 3-ф/380 ( SJ700B-1320HFF )
Product Reviews
1Олексій В.
Взяли цей частотник Hitachi SJ700 на 132.0кВт для керування потужним компресором на виробництві. Що скажу, апарат серйозний, відчувається, що зроблений з запасом. Векторне керування працює як годинник, дуже точно тримає оберти, навіть під змінним навантаженням. ПІД-регулятор налаштували досить швидко, дає стабільну роботу системи. Дуже зручно, що є вбудований ПЛК, дозволило трохи оптимізувати нашу схему керування, не городить зайвих релюшок. Інтеграція з нашою системою моніторингу через Modbus RTU пройшла без проблем. Пробували й Profibus – теж все ок. З такою потужністю надійність була в пріоритеті, і тут Hitachi не підвів. Фільтр ЕМС теж не зайвий, одразу видно, що виробник дбає про якість.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SJ700B-1320HFF GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |