SJ700B-075HFF Variable Frequency Drive SJ700 7.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700B-075HFF
Клікніть для збільшення
Hitachi
Є в наявності
brand: Hitachi
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 16 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Hitachi
Series SJ700
sku SJ700B-075HFF
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 16 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 260 mm
Width 210 mm
Depth 170 mm
Braking module Option
Inbuilt PLC Available
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Vector control mode with encoder опция
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 7.5kW 3-ф/380 ( SJ700B-075HFF )
Product Reviews
2
Петро С.
Олексій В.
Брали цей частотник Hitachi SJ700 на 7.5 кВт для модернізації старої насосної станції. Що сказати, апарат робочий. Векторне керування без енкодера дає добрі результати, плавне регулювання швидкості насоса, без ривків. ПІД-регулятор підключили до датчика тиску, працює стабільно. Порадувала наявність вбудованого ПЛК, не треба окремий контролер ставити для простої логіки. Входи/виходи (4 аналогові, 5 дискретних входів) дозволили підключити все, що треба. EMC фільтр на борту – це плюс, менше проблем з наводками. Компактний розмір (260х210х170 мм) дозволив втиснути його в існуючу шафу. Зв'язок по Modbus RTU без проблем, підключили до нашого HMI. Надійне рішення від Хітачі.
SIMILAR SJ700B-075HFF GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 7.5kW 3-ф/380 ( SJ700B-075HFF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700B-075HFF, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700B075HFF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700B-075HFF only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700B-075HFF