VFD075E43C Variable Frequency Drive VFD-E 7.5kW 3-ф/380
sku: VFD075E43C
brand: Delta Electronics
Series: VFD-E
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 18 A
IP protection level: 20
brand Delta Electronics
Series VFD-E
sku VFD075E43C
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 18 A
Maximum output frequency 600 Hz