ASD-A2-4543-E ASDA-A2 series 4.5KW
sku: ASD-A2-4543-E
Є в наявності
3 962 UAH
Brand: Delta Electronics
Series: ASDA-A2
Power: 4.5 kW
servo_type: servodrive
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-4543-E |
| Power | 4.5 kW |
| Current | 20.00 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/380В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, EterCAT, E-cam |
| rezistor | Option |
| Dimensions | 205+70х123х230 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-L11845_S","(S"35mm)"} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4543-E )
Product Reviews
1
�
Олег К.
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2 на 4,5 кВт для модернізації фрезера з ЧПУ. Ну що сказати, 20-бітний енкодер дає дуже точну роботу, по осі люфтів тепер взагалі немає. Живлення 3-фазне, 380В, як і потрібно. Порадувала підтримка EtherCAT, дозволило без проблем інтегрувати в нашу систему. Софт ASDASoft для налаштування зрозумілий, швидко «зловив» всі параметри, буквально пів години на тюнінг. Взагалі, Delta завжди радувала співвідношенням ціна/якість, і ця серія не виняток. Відмінний вибір для відповідальних задач, де потрібна висока точність і динаміка.
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4543-E )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for ASD-A2-4543-E, series ASDA-A2 from manufacturer Delta Electronics
.
Buy ASDA24543E
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
ASD-A2-4543-E only high quality at affordable prices. Guarantee.
ASD-A2-4543-E