ASD-A2-3023-L ASDA-A2 3KW series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-3023-L |
| Power | 3.0 kW |
| Current | 19.40 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 203+70х82х203 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | ECMA-Е11830_S,(S=35mm),ECMA-F11830_S,(S=35mm) |
| revs | 2000/1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 3KW series ( ASD-A2-3023-L )
Product Reviews
2Олег К.
Взяв цей сервопривід для модернізації свого старого токарного верстата. Довго вагався, але консультанти chastotnik.ua підказали саме цю модель Дельта. І не прогадав! Верстат став працювати набагато плавніше і точніше, без ривків, які раніше були. Тепер можна з більшою впевненістю братися за складніші замовлення. Потужності 3 кВт вистачає з головою. Монтаж був не такий складний, як я думав, там і резистор вже вбудований, що зручно. Дуже задоволений покупкою)
Сергій, інженер-налагоджувальник
Давно працюємо з сервоприводами Delta, і ASD-A2-3023-L черговий раз показав себе з кращого боку. Для нашого фрезера на 3 кВт - то що треба. 20-бітний енкодер дає круту точність, на дрібних деталях це дуже відчутно. Зв'язок по RS-485 без проблем підняли, в ASDASoft є всі потрібні функції для тонкого тюнінгу. Подобається, що вбудований резистор, не треба зайвих елементів в шафу пихати. Delta тримає марку по співвідношенню ціна/якість, цей привід не виняток.
To leave a review, please, log in.