ASD-A2-1543-U ASDA-A2 series
sku: ASD-A2-1543-U
Є в наявності
42 517 UAH
Brand: Delta Electronics
Series: ASDA-A2
Power: 1.5 kW
servo_type: servodrive
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-1543-U |
| Power | 1.5 kW |
| Current | 5.02 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/380В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, E-Cam |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 203+70х82х203 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-K11315_S","(S"22mm)"} |
| revs | 2000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-1543-U )
This page contains information about
ASDA-A2 series ( ASD-A2-1543-U )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for ASD-A2-1543-U, series ASDA-A2 from manufacturer Delta Electronics
.
Buy ASDA21543U
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
ASD-A2-1543-U only high quality at affordable prices. Guarantee.
ASD-A2-1543-U