ASD-A2-0721-L ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-0721-L |
| Power | 0.7 kW |
| Current | 5.10 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 180+70х65х173 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | ECMA-С10807_S,(S=19mm),ECMA-G11306_S,(S=22mm) |
| revs | 3000/1000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-0721-L )
Product Reviews
1Ігор В.
Вирішив обновити свій ЧПУ верстат, взяв цей сервопривід Delta ASDA-A2. Брав з двигуном на 0.7 кВт. Що сказати, 20-бітний енкодер відчутно дає точність, на старому такого не було. Легко підключив по RS-485 до контролера, налаштування в ASDASoft пройшло доволі швидко, автотюнінг спрацював як треба. Особливо зручно, що резистор вже вбудований, не треба окремо нічого ліпити. Для однофазної мережі 220В те, що треба. Тепер верстат працює набагато плавніше, без ривків, і швидкість тримає стабільно. Габарити теж дозволили без проблем в шафу вмонтувати. Якісна річ за свої гроші. Дельта як завжди тримає марку.
To leave a review, please, log in.