ASD-A2-0221-U ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-0221-U |
| Power | 0.2 kW |
| Current | 1.55 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, E-Cam |
| rezistor | Option |
| Dimensions | 170+70х45х173 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-C10601_S","(S"14mm)"} |
| revs | 3000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-0221-U )
Product Reviews
2Микола Р. (Власник майстерні)
треба було замінити привід на своєму старому ЧПУ верстаті, шукав щось надійне і не дуже складне. взяв цю дельту, ASDA-A2-0221-U, бо знайомі радили. 0.2кВт, працює від звичайної розетки 220в. моторчик ECMA-C10601_S що йшов в комплекті, крутить до 3000 об/хв, для моїх задач цього вистачає з головою. поставили швидко, майстер трохи поколдував з налаштуванням. верстат тепер працює помітно швидше і точніше, без провалів. дуже задоволений) ціна/якість норм
Олег В. (Інженер)
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2, модель ASD-A2-0221-U, для оновлення одного з верстатів ЧПУ в цеху. Потужність 0.2 кВт, живиться від 1-фазної мережі 220В, що зручно для малопотужних застосувань. Ключове тут – 20-бітний енкодер мотора ECMA-C10601_S, це дає дуже високу точність позиціонування, що критично для фрезерування дрібних деталей. Через ASDASoft провели autotune, все відпрацювало коректно, PID налаштувався швидко. Наявність протоколів RS-232/RS-485 спрощує інтеграцію з нашим головним контролером. DI/DO вистачає для базової логіки. Серво від Дельти – це завжди надійне рішення за адекватні гроші.
To leave a review, please, log in.