MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 Soft start 800kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1
Series: MCD500
current: 1600 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1
current 1600 A
Documentation. MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 Soft start 800kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 )
Product Reviews
2
Ірина П.
Олексій В.
Запустили насосну станцію з цим софтстартером Danfoss MCD500 на 800 кВт. До цього були скачки напруги і ударні навантаження на механіку. Після встановлення цього пускача все змінилось. Пуск движка відбувається плавно, без ривків, що дуже важливо для збереження насосного агрегату і трубопроводів від гідроударів. Відчувається, що це промислове рішення, зроблено якісно, одразу видно надійний апарат для таких потужностей. Максимальний струм 1600А – це серйозно, запас міцності є. Danfoss завжди робить добрі речі, і ця модель не виняток.
SIMILAR MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfoss
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A160016001600
This page contains information about MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 Soft start 800kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD51600CT5G5X00CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-1600C-T5-G5X-00-CV1