MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 Soft start 300kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1
Series: MCD500
current: 595 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1
current 595 A
Documentation. MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 Soft start 300kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 )
Product Reviews
1
Олег В., інженер-електрик
SIMILAR MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 GOODS
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A595595595
This page contains information about MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 Soft start 300kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50595CT5G4X00CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0595C-T5-G4X-00-CV1