MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 Soft start 30kW U1=200-440V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2
Series: MCD500
current: 68 A
- Documentation
- Reviews (1)
Documentation. MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 Soft start 30kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 )
�
Олег Кравчук
На об'єкті маємо кілька насосів, і для одного з них вирішили замінити старий пускач на щось сучасніше. Взяли цей Danfoss MCD500 на 30кВт (68А) і не пошкодували. Серія промислова, відчувається якість одразу. Пуск тепер такий плавний, що насос ледь чутно заводиться. Це важливо, бо мережа у нас не завжди стабільна, і кожен ривок давав про себе знати. З цим софтстартером забули про проблеми з перевантаженням при запуску, та й сам насос має працювати довше. Встановлення пройшло без заморочок, все інтуїтивно зрозуміло. Можна налаштувати під різні режими. Задоволений.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 GOODS
| Characteristics | |||
|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Series | MCD500 | MCD500 | MCD500 |
| current, A | 68 | 68 | 68 |
This page contains information about
MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 Soft start 30kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV2 )