MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 Soft start 30kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1
Series: MCD500
current: 68 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1
current 68 A
Documentation. MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 Soft start 30kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 )
Product Reviews
2
Іван Петрович
Олег К.
Давно працюємо з Danfoss, і серія MCD500 як завжди на висоті. Цей софтстартер на 30 кВт, 68А, взяли для модернізації насосної станції. Що можу сказати, пуск двигуна став набагато м'якшим, без ривків, гідроудари повністю прибрали. Діапазон напруги 200-440В зручний, бо в нас бувають просідання. Управління 24В теж стандартно, інтеграція пройшла без проблем. Достатньо надійний пускач, свою ціну повністю відпрацьовує, особливо з урахуванням захисту мережі й обладнання.
SIMILAR MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 GOODS
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A686868
This page contains information about MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 Soft start 30kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50068BT5G1X20CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0068B-T5-G1X-20-CV1