MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 Soft start 22kW U1=380-690V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2
Series: MCD500
current: 53 A
- Documentation
- Reviews (1)
Documentation. MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 Soft start 22kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 )
�
Ігор С.
Поставили цей Danfoss MCD500 на насос 22кВт, щоб прибрати гідроудари в системі. Раніше з прямим пуском насос аж підстрибував, та й мережу добряче навантажувало, особливо в години пік. Зараз все запускається дуже плавно. Пускові струми, судячи з показань, тепер в нормі, десь 53А на піку. Для промислового обладнання це важливо, двигун менше зношується і мережа не так страждає. Робота стабільна, без збоїв. Хороше рішення для захисту і продовження терміну служби обладнання.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 GOODS
| Characteristics | |||
|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Series | MCD500 | MCD500 | MCD500 |
| current, A | 53 | 53 | 53 |
This page contains information about
MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 Soft start 22kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0053B-T7-G1X-20-CV2 )