MCD201-075-T4-CV1 MCD201-075-T4-CV1 Soft start 075kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD201-075-T4-CV1
Series: MCD200
current: 140 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD200
sku MCD201-075-T4-CV1
current 140 A
Documentation. MCD201-075-T4-CV1 Soft start 075kW U1=200-440V U2=24V ( MCD201-075-T4-CV1 )
Product Reviews
2
Галина П.
Сергій Л.
Брали цей софтстартер Danfoss MCD200 для пуску 75кВт двигуна на компресорі. До цього були проблеми з пусковими струмами, сильно просідала напруга. З цим пускачем пуск дуже плавний, струм не б'є по мережі. Для обладнання це значно краще, і двигун довше прослужить. Danfoss завжди хороший вибір. З монтажем все просто, напруга 200-440В якраз наша. Керування на 24В теж зручно підключити.
SIMILAR MCD201-075-T4-CV1 GOODS
Characteristics
brandSchneider ElectricVeichiSchneider ElectricSchneider ElectricSchneider Electric
SeriesATS430SS70ATS22ATS22ATS430
current, A140140140140140
This page contains information about MCD201-075-T4-CV1 Soft start 075kW U1=200-440V U2=24V ( MCD201-075-T4-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD201-075-T4-CV1, series MCD200 from manufacturer Danfoss . Buy MCD201075T4CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD201-075-T4-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD201-075-T4-CV1