MCD201-055-T4-CV1 MCD201-055-T4-CV1 Soft start 055kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD201-055-T4-CV1
Клікніть для збільшення
Danfoss
Є в наявності
brand: Danfoss
Series: MCD200
current: 100 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD200
sku MCD201-055-T4-CV1
current 100 A
Documentation. MCD201-055-T4-CV1 Soft start 055kW U1=200-440V U2=24V ( MCD201-055-T4-CV1 )
Product Reviews
1
Володимир, інженер КВП
SIMILAR MCD201-055-T4-CV1 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfossDanfossDanfoss
SeriesMCD200MCD200MCD200MCD200MCD200
current, A100100100100100
This page contains information about MCD201-055-T4-CV1 Soft start 055kW U1=200-440V U2=24V ( MCD201-055-T4-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD201-055-T4-CV1, series MCD200 from manufacturer Danfoss . Buy MCD201055T4CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD201-055-T4-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD201-055-T4-CV1