131B4215 Variable Frequency Drive FC-102 4.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Danfoss |
| Series | FC-102 |
| sku | 131B4215 |
| FC-102P4K0T4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX | |
| Main Power | 4.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 10 A |
| IP protection level | IPIP |
| EMC filter | Available |
| Height | 90 mm |
| Width | 268 mm |
| Depth | 205 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive FC-102 4.0kW 3-ф/380 ( 131B4215 )
Product Reviews
2Сергій П.
Поставив Danfoss FC-102 4кВт на насосній, треба було плавно розганяти щоб гідроударів не було) З цим частотником тепер все ок. Розміри невеликі 268х90х205мм, вліз в щиток без танців з бубном. Є Modbus та RS485, якщо треба буде якось його підключити до загальної системи, але поки не плануємо. Головне, що движок на 4.0кВт тепер запускається плавно, мережу не садить. Загалом, хороший апарат
Олег К.
Брали цей частотник Danfoss FC-102 на 4 кВт для модернізації системи вентиляції на об'єкті. Що одразу сподобалося, так це вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитися з додатковим монтажем. Управління векторне без енкодера працює стабільно, для наших потреб цього цілком вистачає. По Modbus RTU підключили до ПЛК без проблем, протокол стандартний, все злетіло з першого разу. Вхідний струм 10А, теж норм. Габарити дозволили встановити його в існуючу шафу без переробок. Все-таки Danfoss є Danfoss, якість комплектуючих відчувається. Режимів керування U/f теж вистачає, якщо що. Задоволений вибором.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131B4215 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |