131B0092 Variable Frequency Drive VLT FC302 5.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Danfoss |
| Series | VLT FC302 |
| sku | 131B0092 |
| Main Power | 5.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 13 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive VLT FC302 5.5kW 3-ф/380 ( 131B0092 )
Product Reviews
1Олег К.
Давно працюю з різним обладнанням, тому коли постала задача модернізації приводу на компресорі, вибір впав на Danfoss VLT FC302. Це справжній промисловий агрегат, 5.5кВт чистої потужності, живиться від 3х380В. Що важливо, так це наявність векторного керування без зворотного зв'язку і вбудований ПІД-регулятор – це дуже спрощує налаштування для підтримки тиску. Вбудований ЕМС фільтр теж не зайвий, одразу менше головного болю з наводками. Використовуємо його в режимі "важкий пуск" (за класифікацією device_use=2), справляється без питань. Після Siemens V20 це небо і земля, тут все чітко і надійно, як і має бути у Danfoss. Нормальний частотник, відпрацьовує свою ціну.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131B0092 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |