131B0082 Variable Frequency Drive VLT FC302 7.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Danfoss |
| Series | VLT FC302 |
| sku | 131B0082 |
| Main Power | 7.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 16 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive VLT FC302 7.5kW 3-ф/380 ( 131B0082 )
Product Reviews
2Олег П.
Купували цей частотний перетворювач Danfoss FC302 на 7.5 кВт для нашого насоса на виробництві. Раніше мотор жорстко стартував, були скачки світла. Після установки, насос запускається плавно, без ривків. Тихіше став працювати. Електрики кажуть, що і двигун тепер довше прослужить. Відчувається якість, добротна річ. Тим більше Danfoss завжди був надійним. Доставка була швидка і пообіцяли підтримку по налаштуванню. Ну це так, на всяк випадок)
Андрій К.
Взяли Danfoss VLT FC302 на систему вентиляції для цеху. Потужність 7.5 кВт якраз підійшла. Що можу сказати, Danfoss є Danfoss. Надійний частотник. Векторне керування без енкодера відпрацьовує чітко, двигун працює стабільно. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор – це дуже спрощує підтримання заданого тиску в системі, не треба городить додаткові контролери. Вбудований ЕМС-фільтр теж важливий момент, бо не створює зайвих перешкод для іншого обладнання. Запустили швидко, параметри зрозумілі. Розраховуємо на довговічність, як завжди від цього виробника.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131B0082 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |